יום ראשון, 14 באוגוסט 2011

היא-לה - נשים מטפלות ב(א)נשים ברפואה משלימה"היא-לה" הוקמה ע"י יפעת ישראלי וצביה הן בשנת 2008, כמרכז המתמקד בטיפולים ברפואה משלימה בנשיםהמרכז נמצא ברעות (ע"י מודיעין), רח' קשת 58. מתוך רגש והבנה שכל אישה בתקופתנו מתמודדת עם מצבים רגשיים ופיזיים הנובעים הן מהיותנו נשים והן בגלל הדרישה (בין אם מדוברת ובין אם לא) להציב את צרכיהם של אחרים לפני צרכינו שלנו.
היא-לה הוקמה מתוך עבודה עם נשים ושנים של טיפול. הרגשנו צורך לפתוח לך מרחב וזמן שהם רק בשבילך. לתת לך מקום להיות, לחוות להרגיש, להתלהב, ליהנות, להשתנות להתנחם, להתפתח, להבין ולהחלים. לשים לשעה קלה את הכול בצד ולהתרכז בך, רק בך.
אנו מאמינות כי להיות אישה צריך להוות מקור של כוח ועצמה. שילוב של טיפול שמותאם לך אישית, שינוי חשיבתי, אורח חיים נכון, ותזונה יכול בקלות לקרב אותך לתחושה המופלאה הזו.
חברנו יחד לטפל באנשים תוך אהבה ואמפתיה, בידיעת הכלים בהם נוכל לטפל בקהילה מכובדת זו, יחד עם זאת ראינו שגם גברים פונים לקבל עזרה ואנו מקבלות גם אותם במאור פנים ובשמחה לעזרה.
עם הזמן נוספו גם מטפלים גברים לקליניקה.

בהיא-לה נתאים עבורך את הטיפול הטוב ביותר,  מתוך רשימה מגוונת של שיטות רפואה משלימה:רפואה סינית, רפלקסולוגיה, תמציות באך, רייקי, עיסוי רפואי, "המסע", שחזור גלגולים והולודינמיקה, ולצאת שוב לחייך כשהפעם במקום הדפוס המוכר של מחשבה על מה יכול להשתבש תביני עד כמה האושר והבריאות הם כאן בהישג יד. כדי לעשות זאת, התקשרי ישירות אל כל אחת מהמטפלות. 

  • צביה רן - מטפלת בתחום הרגשי ומתמחה בתהליך "המסע" שפותח ע"י ברנדון בייס
  • יפעת ישראלי מומחית ברפואה סינית וברפלקסולוגית עם דגש על טיפול בכאב כרוני.
  • רחלי ברקת - מטפלת ואומנית מעסה המתמחה בנושאים של כאב כרוני ושיטות נוספות, כמו גם בהכנת                          מפות הכוונה מיוחדות עפ"י התורה.
  • כרמלה לב-ארי - מטפלת בשחזור גלגולים והולודינמיקה. 
  • ענת אניקס - קארמה תרפיה
  • עמיר שפר - רפואה סיניתאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה