המלצות וחוות דעתתאריך אני לא זוכרת, אבל מה שאני זוכרת הוא, שזה לא היה בתחילת הדרך שלי עם המחלה. זו אכן היתה תחילתה של דרך חדשה בחיי שאף פעם לא בחרתי בנתיביה.
הגעתי אלייך, לאחר שקראתי קצת על "המסע" והחלטתי לנסות, כי באמת לא ידעתי מהי הדרך שעליי לעבור.
הביקורים הפכו להיות מעניינים מפעם לפעם. כשהייתי יוצאת מהבית עייפה וחסרת רצון להביט בעיניי אנשים, החיוך והקול הרגוע שלך היוו לי פתח, דלת לעוד צעד בחשיבה החיובית.
הפגישות עם ה"מורה הרוחני " שלי זה שבחרתי שילווני במסע, היו מאד מרגשות. למדתי כי האנשים שבחרתי והגיעו ל"מדורה" הם שותפיי למסע, אם ארצה או לא.
הדרך הזאת, בה עברתי ועודני מתרגלת אותה עם עצמי לעיתים, עוזרת לי להפטר מכעסים ומחסימות מיותרות שעל אף שידעתי כי הן מיותרות, לא מצאתי קודם את הדרך ל"להעיף" אותן ממני.
טל
(אפריל 2012)


התגלה אצלי גוש סרטני בשד.
הייתי מבולבלת. לא ידעתי איפה מתחילים. מה עושים?
בתי מסרה לידי ספר: "המסע". קראתי אותו בשקיקה.
עברתי ניתוח, אבל - לא הסכמתי להקרנות.
חברה של אחותי עברה גם כן ניתוח בשד וסיפרה לי שהיא טופלה בשיטת המסע אצל צביה רן.
כ"כ שמחתי לפגוש אותה. סוף סוף מישהו בראש שלי... בהמלצתה החמה, נסעתי לצביה לרעות. צביה מדהימה. מאוד טבעית. קל לספר לה הכל. אין מסיכות. אין מחיצות. היא מצליחה להוציא ממך דברים שאף פעם לא חשבת שהם חשובים, אבל הם יושבים עמוק בתוכך, ותוקעים אותך. היא נותנת ביטחון. אינה מבקרת.  יש הרגשה שהיא ממש מבינה מה שאת מרגישה ומזדהה איתך. היא חכמה מאוד, ויודעת לנתב ולהציע פתרונות לבעיות קטנות וגדולות שניתקלים בהם עם בני המשפחה, בעבודה וכו'.
אני מרגישה שצביה הובילה אותי לדרך המלך. הגעתי אליה עם בטחון שואף לאפס, ואחרי המסע החמישי הייתי  אדם חדש, שכבר לא כ"כ מתלבט עם כל פעולה, שיודע שהחיים עוד לפניו ויש תוכניות גם לעתיד הרחוק... (בע"ה!)
אני שמחה מאוד שהחיים זימנו לי להכיר את צביה. ואני יודעת שלא תהיה לי בעיה להתקשר אליה בכל עת שארצה, לעדכן אותה במצבי, להתייעץ איתה ובכלל לשמור על קשר.
זכיתי!
תודה רבה לך צביה!
אוהבת
כרמלה
(מרץ 2012)


הגעתי אל צביה בעקבות הספר "המסע" שהביאה לי קרובת משפחתי, כשחליתי בסרטן השחלות. בעקבות הספר הבנתי שיש בי הרבה רגשות חסומים שאני רוצה להשתחרר מהם.
בטיפול הרגשתי שנגעתי בכאבים העמוקים ביותר ושחררתי אותם.
בטיפול עם צביה הרגשתי עוד אמצעי שחיזק אותי בנוסף לטיפול בתזונה, ביוגה ובמדיטציה בדרך להחלמה.
לריסה
(מרץ 2012)צביה, את אישה יקרה. לעולם לא אשכח איך הגעת לבקרי בבית החולים לאחר לידת ביתי בניתוח קיסרי ורקחת לי מתיבת התמציות שלך תמצית פרחי בך המיועדת להפגת כאבי ולהחלמתי המהירה. יש לך לב רחב ומפרגן וחיוך ענק ומלבב. מאחלת לכל אחד עם כאב להיפגש איתך. בהצלחה,
מיכל גליקמן - פתרונות שיווק לעסקים
(16/04/2009)

צביה יש רק אחת. אישה מדהימה ומעצימה. עם תובנות חיים, יכולת נתינה אינסופית ונשמה ענקית. צביה היא חברה טובה ושותפה לארגון ההתנדבותי החסידה מעגל תמיכה ליולדת במודיעין. אין יולדת במודיעין שלא זוכה לתמיכתה, למילה טובה שלה, לחיזוקים שהיא מעניקה ויכולת הנעה שגורמת להנאה ואושר. צביה, תודה על הכל. שלך, 
לבנה שיפמן - יועצת לכלכלת המשפחה, מנחת סדנאות ומרצה
(16/04/2009)

הגעתי לצביה כדי להתנסות בטיפול "המסע". מה שהתחיל כנסיון התפתח לשיחה עמוקה בהרבה שנגעה בדברים משמעותיים בחיי. הדרך בה צביה ניגשת לדברים, מקבלת ומאפשרת להיפתח השאירו אצלי רושם רב. לפני הפגישה היו לי תהיות לגבי יכולתי להיכנס לתהליך מסוג זה ולהתגבר על הסקפטיות וספקות מפניו. צביה הצליחה להפיגם במידה רבה ונטעה בי את המחשבה שלפחות על חלק מהבעיות ניתן יהיה להתגבר בתהליך לא ארוך ולהשיג שיפור בחיים. מבחינתי הטיפול היה פריצת דרך לעצמי ובזכותה.
תודה.

אייל שי - ביזנס קלאס
21/4/2009

המסע עם צביה לעבר האמונות העמוקות ביותר שלנו יוצר תובנות חדשות ואפקטיביות. צביה נותנת מכל הלב ודואגת למיצוי התהליך. התהליך מלווה בדימיון מודרך ובו זמנית תקשורת עם המטפל. זאת טכניקה מענינת וייחודית שכדאי לפחות לטעום ממנה.תודה,
עינת גרוס-ברונר, הכשרת מאמנים אישיים, עיסקיים קבוצתיים ומשפחתיים
(30/04/2009)

תודה לך צביה על ה"מסע" הפנימי המדהים בו התנסיתי בהנחיתך. עזרת לי להתיר פלונטר ישן בו הייתי תקועה שנות דור. תודה רבה גם על פרחי בך שרקחת למעני, ועוזרים לי בתהליך המסת מחסומים עתיקים. תודה על ההזדמנות הנהדרת שאת מעניקה לזכות בטיפול כל כך איכותי. אהובה ריבלין, העשרה רוחנית והתפתחות אישית ע"י מנדלות  (14/05/2009) 

 הלכתי אל צביה ל"מסע" אל עצמי וחזרתי קרובה אל ליבי. 
כמי שעובדת עם אנשים וכמי שהשתתפה והנחתה סדנאות מודעות וצמיחה פעמים רבות, אני מכירה את חשיבותה של התחזוקה האישית גם לנו המנחים.
אצל צביה מצאתי אוזן קשבת, לב מכיל ואהבה גדולה.
אני ממליצה בכל לב!
ענבל גלפרב - סדנאות תדמית, מאמנת לסגנון אישי, מנחה ויועצת תדמית  (20/05/2009)

הגעה לצביה הייתה מבחינתי ללכת אל עבר הלא-נודע. צביה הסבירה בנעימות מהו ה"מסע" והלכה איתי יד ביד לאורך כל התהליך. זו הייתה בהחלט חוויה מאירת עיניים ומרגשת.

מומלץ בחום רב.
שרון דלן - מרצה ומנחת סדנאות, מאמנת אישית
(20/05/2009)

עברתי בידיה האמונות של צביה את "המסע"
תקצר היריעה מלתאר את עוצמת התהליך
הדברים העולים מגיעים מהמעקים הכי גדולים, ועם זאת ההנחיה הנכונה שלה מאפשרת להם למצוא נתיב ביטוי שנרתם אל הריפוי ומותיר את הנפש מנוחמת, ועם זאת מגוייסת לעשייה של יום המחרת.
טל רשף - הרצאות של חוויה, מרצה ומורה לאימון
(29/5/2009)


הגעתי לצביה לטיפול בשיטת "המסע" ועבדנו על שחרור אמונה מעכבת. התהתליך היה מהנה, נעים ומרגש. צביה, ברגישות ענקית , נסיון ויכולת הבנה והקשבה, הובילה אותי לתוך תהליך מדהים שאת התוצאות שלו אני מרגישה כל הזמן (גם חודשיים אחר כך).
ממליצה בחום לעבור את התהליך ולעבור אותו אצל צביה.
גלית יודקין - מאמנת אישית בשילוב מחשבה יוצרת מציאות
(26/06/2009)

צביה רן, איזו אישה, איזו מקצועיות, איזו רגישות, איזו הקשבה, איזו פתיחות! עברתי איתך מסע אל העבר שלי, אל הרגשות שלי, אל הכאב שאני סוחבת משנים ואת היית איתי, רק שעה וחצי וזה מרגיש כמו טיפול מתמשך. אני כבר מרגישה את ההקלה, מוכנה לקבל את העובדה שאני לא חייבת להיות מושלמת, וגם מוכנה להפסיק לבקר את עצמי, כמו שהייתי רגילה לעשות. הבוקר התחיל נהדר וזה בהחלט בזכותך, תודה לך, אמליץ בחום, נתראה בתוכנית הרדיו שלי. בת-שבע טל, יועצת ארגונית ומאמנת לעשיה
(13/10/2009)

צביה, אשה רצינית, מקצועית ביותר, רגישה, מכילה, קשובה. התהליך אצלה עוצמתי ועמוק. חשבתי שאני באה לטיפול מסוים, והיא איבחנה שאני זקוקה למשהו אחר שהיה הטוב ביותר עבורי ביום ההוא. היה מצוין. אני עוד חיה את העוצמה.
תודה רבה לך צביה!
חנה גרנות
קוסמטיקה טבעית הוליסטית ורפואה טבעית
(06/11/2009)
את צביה אני מכירה שנים רבות ועוקבת אחר התפתחותה כמטפלת בשיטות שונות.
לאחרונה זכיתי לפגוש אותה כמטפלת.
מאוד התרשמתי מהחוויה בזמן הטיפול ועוד יותר התרשמתי מהליווי של צביה אחר התהליך.
אז צביה יקרה, למדתי ממך משהו חשוב.
ותודה לך יקרה.
באהבה
עופרה לויט - ריפוי בהתחברות מחדש 
(15/11/2009)ביום של גשם, עם המון דמעות וטישו, צביה העבירה אותי את ה"מסע" ברגישות גדולה, עם המון יכולת להכיל ולהקשיב.
צביה היא אדם מקסים ומיוחד, ונפתולי ה"מסע" גורמים לבוא עוד ועוד לפתור את הקשרים הסבוכים שבחיינו. מומלץ בחום! 
שירי ארצי - אדריכלות ועיצוב פנים
(25/01/2010)עברתי אצל צביה את חווית המסע.

התהליך היה עמוק ומעמיק וצביה העבירה אותי במומחיות ברגישות ובעדינות מנושא לנושא.
ממליצה עליה בחום.
ליאת ספארק סמלסון
05/01/2010

אם אתם מרגישים שיש מקום למדריך בחייכם - צביה רן תלווה אתכם בתהליך "המסע" של ברנדון בייס.
לפני יותר משנה כשקראתי את הספר ידעתי שאני רוצה לעבור תהליך כזה, שיש עוד דברים טמונים אי שם בנבכי נשמתי שמשחרים לצאת.
ואכן צביה בסבלנות אין קץ, בנועם, הנחתה אותי למסע עמוק לתוכי.
במשך 3 שעות ישבתי שם בקליניקה הנעימה שלה "ליד המדורה" ושחררתי פחדים עמוקים שלא ידעתי שקיימים.
ההשפעה של התהליך עדיין קיימת ובכל יום נפתחים עוד דברים.
ממליצה בחום על צביה.
מדי מייזליק ריפוי אנרגטי ותקשור תובנות
(04/04/2010)

עברתי אצל צביה טיפול דרך המסע הרגשי. 
אין בפי מילים לתאר אך בכול זאת אנסה. בעדינות וברגישות הובילה אותי צביה לעומק שכבות הרגש, שמה לב לכל פרט, בסבלנות אין קץ, במשך כשעתיים וחצי. קשה לי לתאר לאיזה גבהים המראתי, בו בזמן שצללתי לפגוש את המקור שלי, ועל הדרך להיפטר מכל מיני אמונות ורגשות, שהגבילו ותקעו אותי. תודה לך צביה על הטיפול המדהים!!!  אמליץ לכול אוהביי! אור ואהבה יהודה צנגר
(17/02/2010)

ברצוני להודות לך צביה על טיפול מדהים במסע. את אדם נפלא עדין וקשוב. קולך רך ונעים ואיפשר לי להתחבר לעומק ולתת בך אמון מלא.

את מקצועית וייסודית. הקליניקה שלך נעימה ואיפשרה לי להיות בנוחות. חוויתי חוויה ממצה.
ממליצה בכל לב באהבה.
רה-אלי מאסטר אור המגן דוד ומייעצת על פי הקבלה.
03/03/2010

אגוז קשה ממני קשה למצוא... הכי קשה למטפל-להפוך למטופל. 
צביה, בעדינות, בחוכמה, בסבלנות ובמקצועיות מוחלטת, בלי חשבון לזמן, הובילה אותי לאט ובבטחון וובהכלה ואהבה אמיתית, למטה למטה ועמוק עמוק. פסעתי אל תוך נתיב בו סרבתי לדרוך קודם, אל מקומות עמוקים וכואבים, והדרך עכשיו פתוחה, להמשיך ולצעוד בה. צביה, את ראויה לתואר שקיבלת כמדריכת המסע.אין לי ספק שרבים יבקשו ממך לאחוז בידם ולהוליכם למסע משלהם.
תודה.
ענת לויטל, טיפולים וסדנאות, רפואה משלימה
05/02/2010

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה